Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Gsx-rr #1799 üzenetére

    Ezt azért ne nagyon hasonlítsuk, mert a JBL SB350 minden tekintetben sokkal komolyabb minőség.

    Mióta megvannak, nem egy alkalommal döbbentett már meg, miután az egyik után a másikon folytattam ugyanazt a filmet, bármit, hogy mekkora erő van a JBL-ben. (amit nem vonok kétségbe, hogy a Sony-ban is megvan, de mivel újszülött kisbabám van, így nem áll módomban még néha átlagos hangerőn sem filmezni és épp ez az, amiben a JBL nagyon megveri a Sony 390-et, lévén a Sony halkan hallgatva mintha nem is lenne, tehát néha fel sem tűnik, hogy most a TV hangszórók szólnak, vagy a soundbar. A mély konkrétan meg sem mukkan. (lehet, hogy meghajtva lenne hangja, de nekem ez most irreleváns tulajdonság). A JBL viszont még akkor is komolyan dübög, ha éjjel 1-kor nézek egy filmet úgy, hogy a feleségem és a pici a másik szobában alszanak. Egyszerűen annyira érzékeny a JBL subja, hogy ebben nekem hatalmas előnyt szerzett a Sony-hoz képest, hogy csöndesen is dinamikusan és teljes tartományban szól....

    És ez csak a "kisebb" SB350.

Új hozzászólás Aktív témák