Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poweradi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Halódik a JBL SB400-am, időnként elnémul, lefagy aztán meg sem szólal valamikor, ha tudtok valami szakit nagyon megköszönném, mert jó lenne megmenteni másodlagos eszköznek...
    Sokat nézelődtem az oldalon, visszaolvastam, nekem pont jó lett volna a Samu Q90R sajnos nem kapható már sehol... aztán néztem a Harman SB1300+sub, tetszett mindenkinek, utánaolvastam, nézegettem. Aztán megláttam az árát :D Aztaq... Aztán néztem hardveraprót, jófogást és utóbbin találtam eladót hát annyira nem olcsón, de pont hétvégén volt dolgom pesten mondom meghallgatom mi bajom lehet. Kár volt, mert végül megvettem :DD Baba miatt adta el a srác, nem tudja kihasználni stb. Ott annyira nem is tudtam kipróbálni, de azért hallottam, hogy más ligában játszik mint a JBL-em. Aztán hazavittem, kipróbáltam, jézusom, ez valami brutálisan szól. JBL (SB400) soundbarja dobozhang ehhez képest. Zenére nekem nagyon tetszik, filmre még nem próbáltam, youtubeon próbáltam egy két dolby tesztet, a hang oldalról nagyon szépen hallatszik, hátulról nem, de nekem tetszik... Nagyon elégedett vagyok vele. Remélem sokáig fog hibátlanul szolgálni :B

Új hozzászólás Aktív témák