Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Ybron #9136 üzenetére

    őszintén szólva...az első reakcióm: [link]

    :DDD

    na de nem fogunk ilyesmin összeveszni, hiszen én magam is úgy érzem, hogy egy igencsak megosztó sorozatról beszélünk...
    én nagyon szeretem azokat a filmeket, melyek kicsit különcök - sokszor még a maguk különc műfaján belül is :D - na most az én szememben az AHS hasonló úton indult el a sorozatok között. ez a harmadik évad már valóban egy kicsit populárisabb, de emellett én továbbra is érzem benne azt az egyediséget, amibe az előző két évad alatt beleszerettem.

    a második évad kicsit lassan és kuszán indult....a vége viszont eszméletlenül jól sikerült!
    ehhez képest a harmadik évad sokkal pörgősebben indult, a történet is összefüggőbb, ráadásul ezt a pörgős érzést szinte folyamatosan fent tudják tartani, sőt! ez a mostani rész szerintem tényleg egy csúcspontja volt az évadnak!

    ha kicsit is leköt a történet, szerintem ne add fel! okozhat még meglepetést a végére :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Ybron #9144 üzenetére

    nem ismerem, de majd lehet, hogy ránézek akkor :)
    a klasszikus Psycho-t sem láttam még - ha arra gondolsz - viszont az "American Psycho" című film egyik nagy kedvencem (nem tudom, mennyi közük van egymáshoz)

    az a baj, hogy tényleg sok a jó sorozat...vagyis inkább az idő kevés... :D

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák