Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz -FreaK- #70314 üzenetére

    Én már őszintén nem tudom, hogy nem akarom, vagy nem bírom eldönteni, hogy már pusztán az, amit felületesen látok egyedül a nosztalgiáztatásból, de inkább az "öregeket" érintő sztori elemekből, az zseniális, őrült, vagy picit már szánalmas.
    Talán mind egyszerre...
    Kitalálni ilyet, hogy pont csak a fiatalokoat érinti a dolog, de véletlenül épp itt van kéznél egy öreg csapat... Ez nekem már sehogy sem szerencsés véletlen szag, hanem erőltetés.
    A másik a padlószőnyeg... Gondoltam magamban: "Hmm, még a padlószőnyeget is renoválták?". -> Erre jön a válasz, hogy neki épp az tetszik legjobban. :))
    De összességében amúgy szívesen néztem eddig mind a 3 évadot (a hülyeségekkel együtt is, pedig a 2. évad végéről is tudnék ilyen sajnálkozást is írni, ha akarnék, csak az még nem volt ennyire erős...).
    Közben azért van olyan is, ami tetszik, és még egy Star Trek-ben sem láttam hasonlót.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák