Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    Periféria

    Végeztem ezzel is, összességében tetszett, még annak ellenére is, hogy 1-2 dolog full homályos. Lehet volt róla szó, de én totál elsiklottam felette:

    - PL Flynne mikor tanult meg úgy harcolni? Amikor először lenyomta Nuland-ot, csak lestem ki a fejemből, mert addig semmi sem utalt arra, hogy tudna bunyózni...
    - Mik azok a neoprime-ok? Ezt megmagyarázták egyáltalán valahol, csak én siklottam el a sok információ között?
    - Ja meg Wilf-nek amúgy mi is a szerepe azon kívül, hogy beszélget, meg alakul valami romantikus szál általa? Említették, hogy valami problémamegoldó vagy mi lenne, de nagyon semmit se oldott meg... :DDD

    Amúgy a vége is kicsit homályos lett: Ha most a csajt megölték, akkor hogy maradt mégis életben? Elvileg új leágazást csinált, de akkor az új leágazásban az új énje mindent tud, vagy ez most hogy működik?

    Ami viszont nálam elvitte a hátán az a szereplők(egyedül a rendőr gyerek, Tommy lógott ki a sorból - na ő tök felesleges volt nekem, semmit se adott hozzá a történethez), a világ bemutatása, és egy két béna CGI-on kívül a látvány se volt rossz. Nálam simán 7/10.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák