Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ellia

    addikt

    Megnéztem a Wheel of Time első 3 rész alapján. Ez alapján ez egy gyenge MMO (spoiler mentesen):

    - 1. rész tutorial falu
    Megvan a 4 alap kasztunk: Rand a harcos, Egwane a varázsló, Perrin a paladin és Mat a tolvaj.
    Mellé felvezetik a körítést, bemutatkoznak az erős karakterek akik csak terelgetik a kicsiket az úton, a fő küldetést és maga az egész világ is felfedezetlen még.

    -2 rész: karakterein elkezdik csinálni a fő küldit, de mivel még lvl1-en vannak a dungeon megeszi őket reggelire és még a magasabb szintű karakterek is elfutnak.

    -3 rész. Random település, egy random gonosszal meg gonosszal aki nem is olyan gonosz talán (micsoda fordulat). Itt már látunk egy kis questelést is (vágj x fát, meg vigyél ki x korsót). Ez az a rész ahol karaktereink lvl 2-re lépnek (Rand betör egy ajtót!!).

    Eddig amit mutatott a sorozat az eléggé közepes volt, szerintem szimplán túl sokat akar és majd a saját súllya alatt fog összeomlani egész. A fényképezés szép, a karakterek többsége mondjuk, hogy jól nézz ki, de ez a vágás (futunk a trollackok elől meg a farkasok elől, na az valami borzalom) és CGI nagyon nem tetszik.

    Végig fogom nézni de sokat nem várok tőle (könyveket nem olvastam).

Új hozzászólás Aktív témák