Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    Lucifer S04

    Hát... végeztem... :O

    Rég élveztem ennyire egy sorozatot. Az operatőri munka, a sztori, a poénok, A ZENE (spotify gyűjteményem bővült egy rakat számmal, köszi tunefind), a dráma, a fordulatok... és természetesen Lucifer ;] Ez az évad messze a legjobb évad bármilyen sorozatból amit valaha láttam. Az a durva, hogy nagyon nem számítottam erre. Nem gondoltam volna, hogy az előző két évad után... ezzel elő tudnak állni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy hatással lesz majd rám. Egyszerűen nem tudom semmihez hasonlítani. Rengeteg pillanat volt ezalatt a röpke 10 rész alatt, amikor az államat kerestem. Rengeteg pillanat volt amikor magamba néztem. Amikor szomorú voltam. Amikor nevettem (jó sokat, fantasztikus volt az írói munka :C ).

    Trónok harca utáni csalódás után ez most irtózatosan mellbe vágott. Szobatársam, akinek tavaly mutattam a Lucifert és rögtön fan lett, kicsit előttem járt (mert én még azért emellett tanultam is :U :DDD). Itt üvöltözött egy csomó jelenetnél, aztán én is odaértem hozzájuk, egy élmény volt egymás retardáltságát látni :DD

    Az a fura, hogy nem tudok belekötni. Semmibe. Azt gondoltam a Netflixes átvétel hírekor, hogy most vagy nagyon elcseszik, vagy nagyon eltalálják. Hát nagyon eltalálták. Sztoriról még nem akarok beszélni, talán majd ha többen is láttátok... Na meg ha elmúlik a sokkhatás :D

    Nagyon simán 10/10.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák