Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz spammer #16707 üzenetére

    Dexter utolsó évada mondjuk nekem kifejezetten tetszett, egyedül az utolsó rész sikerült nagyon gyengére, pedig ott elég egyszerű lett volna tökéletes befejezést csinálni...
    SPOILER!!!
    Szerintem ha kihagyják azt a rész,h Dexter "megöli" Debrát és elmegy a családjával ő is Dél-Amerikába, akkor annak van logikai alapja, még esetleg Debra "megölése" is belefér, de ez a befejezés a sorozat teljes történetének ellent mondott, gyönyörűen felépítettek egy jellemfejlődést, hogy lesz a szociopata sorozatgyilkosból "átlagos" családapa, majd bumm, megcáfolták az egészet azzal, hogy Dexter még mindig sorozatgyilkosnak gondolja magát és a családja védelme érdekében távol kell maradnia tőlük ezzel még több fájdalmat okozva nekik.
    Kaliforgiánál viszont nem nagyon tudom, hogy lehetett volna tényleg jó a befejezés, szóval ott tényleg feladták maguknak a leckét a készítők, de ez így elég gyenge volt...
    Eleinte engem is idegesített Hank újdonsült gyereke, de aztán jókat röhögtem rajta, bár elég klisés volt, de szerintem nem volt rossz húzás annyira.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák