Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pali10

    csendes tag

    Iagazad van....tényleg értékelem a munkád....de értékelem a Microsoftét is és mindent amit használok.Ha nem lenne jó ,akkor valoszinü nem használnám.Viszont olyan irreális árakat kérnek el a progiért amit nem lehet kifizetni,mert hülyeség anniyt adni ,akár egy játék,vagy felhasználoi ,vagy éppen egy zene cdért.Pedig ök is dolgoznak a pénzükért.Ezzel nem azt mondom,hogy nem éri meg a forditásotok és tudom mennyi munka van vele,de nézzél meg egy magyarositás oldalt és ott menniy ,de mennyi progi magyar és mind ingyen van.Ők is dolgoztak vele,gondolom nem is keveset.Egy kérdésem lenne,de öszinte legyél.Nekem minden ami a gépeden van hivatalos...MEGVETTED?Ha igen akkor gratulálok neked ,mert miliomos vagy és akkor nem hiszem,hogy az én 6000ezer forintomal belejebb lennél,ha meg nem igy van akkor a többi meg tárgytalan.És nem bánti szerettelek volna,de nem tudom elhinni,hogy van az országban 1 ember akinek minden jogtiszta a gépén. :)) :)) :W Egyébként a forditás nagyon jó ...a 6oshoz használtam én is.Tényleg nem könnyü megcsinálni....de nem értek veled 1et...Sok sikert mindenkinek

    Pali

Új hozzászólás Aktív témák