Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyikhus

    tag

    válasz ROEL #1369 üzenetére

    Zsír az új Vegas én is bepróbáltam, minden 6-os Vegas-os plugint szó nélkül berakott és lekezel, ami csak a gépen volt.
    Az új részek tényleg nagyon jók, a kezelőfelülettel szinte csak az volt a problémám, amit most kijavítottak. Le a kalappal. A Preview és a render időt nem csak ti érzékelitek, tényleg gyorsítottak rajta, a what's new résznél a sony honlapján ott van. Én rápróbáltam egy videófájlra (mivel a 6-ost nem kapja le a gépről) és kb. 10-15%-ot láttam uncompressed AVI/best quality-nál. Azért ez szerintem nem semmi.
    A preview-et néztem, tényleg gyorsabb, bár én trükknek látom: ha megnézitek a beállításokat, a preview-re használt memóriaértéket igencsak feltolták (az én 1Gb RAM rendszeremnél 740Mb. körülire tolta magát default-ba, a 6-osnál asszem def. 16 - vagy 64, nem tudom, lényeg hogy minimális) - lehet, hogy ez okozza csak a gyorsulást.

    Viszont ami még tetszett az a DVD Architect-ben a scripting. Bár még semmit nem tudtam megcsinálni vele, de azért próbálkozom. A Cinescore-hoz meg elméletét értem, hogy mire jó, de nem tudtam vele zöldágra vergődni. Valaki?

    A dzsungelben minden ehető. Te is.

Új hozzászólás Aktív témák