Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz #16820480 #57540 üzenetére

    Nem akartam teleírni az oldalt, szóval erre is rákérdeztem (természetesen, óvatos magyar ember lévén, csakis a fizetés után :DD)
    A válasz a köv. volt: Mivel mi vagyunk (azaz, a Kecskeméti u-i bolt) a Sonyval közvetlen kapcsolatban, így ilyen esetben is megillet minket a kedvezmény, hisz valahol ez is egy "termék" A másik bolt is viszonteladója a Sony-nak + nem kevés bérleti díjat is valahogy ki kell termelni (már 10 éve sem volt olcsó a WestEndben üzletet bérelni) Gondolom, ők nem oly' régen vannak kapcsolatban a céggel, mivel a Sonitron Kft (ez a nevük) már '96 óta vannak "Sony-zik" ott.
    Ennyi.
    karmaresz
    Jól tudod, pontosan ezeket kérték tőle (a számlát fizikálisan + egy hátlapi fotót, hogy betudjam diktálni a gyári számot)

    syler123
    Nálad nem tudom mennyi lenne, mert az enyém mégis csak más kategória (legalább is méretben), így lehet, hogy neked olcsóbb lenne + ne felejtsük el azt a tényt sem, hogy január 1-től változott Magyarországon a jótállás is. (250k-tól kötelezően már 3 év a gar)

    Kis érdekesség: amikor még csak egy gondolat volt nálam a Sony (valahol október környékén) Felhívtam a Sonyt és akkor még 32.000Ft-ot mondtak: :O

    jlaci74
    Parancsolj! Itten van, ni....
    karmaresz már leírta a lényeget. Én csak annyit tennék még hozzá, hogy:
    Jó, mert:
    - nincs amortizációs ktsg, mint a többi, vásárolt garinál (ha jól tudom ez az AEgon-nál havi 1%)
    - ott nem tudod pénzé tenni a csereutalványodat, itt igen, hisz teljeskörű a garanciád
    - itt gyártói márkaszerviz fog veled foglalkozni, ott biztosan nem (mivel ott egy Biztosító társasággal szerződsz, a kereskedőn keresztül, kitudja, hogy mit tesznek bele és hogy hol. Mivel a Biztostó értelemszerűen a költségek minimalizására törekszik, ezért nem fogja a márkaszervizzel javíttatni a TV-det)

    Rossz, mert:
    - már nincs baleseti biztosításod (gyakorlatilag, a már megkapott gyártói garanciás lesz ugye kibővítve uazokkal a jogokkal (tehát, vigyázni a hiperaktív Pistikére, a beb@szott, dobálózós haverokkal, akik összetévesztik a nappalidat a Darts világbajnoksággal. Ja. meg a gömbvillámot se felejtsük el :DD ) Sajna, ezt a Sony szüntette meg, mert jó kelet-európai szokás szerint :B régebben ezzel visszaéltek a vásárlók.

    syler123
    Én ezt azért megkérdezném tőlük

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák