Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Quqesz #45390 üzenetére

    Köszi. Valóban az xf7005 nem droidos, de fentebb írtam hogy amihez hasonlítani tudom mert vettem a szülőknek, az egy 49XD7005 ami droidos, ips-es. Mivel az is belépő szintű és azt tesztelgettem azért ahhoz hasonlítom. Nyilván nem a Pio Kuro plazmához vagy egy Sony9-es hez kell hasonlítani :)

    De elöljáróban annyi hogy a VA panel valóban egyemberes filmezéshez való talán, egyelőre úgy tűnik. Fekete képnél nem teljesen homogén, vannak foltok úgy látom, és mintha a 4 sarok, főleg a felső kettő, 1-2-3 centisen félkörben kicsit sötétebb bizonyos színárnyalatoknál. ( de ez nagyon nehezen látható.)
    Nehezen találom még a jó beállításokat, napokig kellene tesztelgetnem még.

    Feleségemnek 55XE7005 van szerinte szép nagyon, ő nagyon szereti, azt mondja ne kössek bele ilyen apróságokba :D Sajnos az ő tévéjét még nem láttam.

    4k videókkal nagyon szép a kép, pár tv adás is nagyon szép, még állítgatnom kell. Kapásból mindent kikapcsoltam ami auto vagy közepes, magas stb beállításokkal bírt :)

    Azért lehet hogy még teszek egy próbát hogy az elhalt plazmát megcsináltassam :DDD

Új hozzászólás Aktív témák