Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz Joshi #42585 üzenetére

    Pénteken ha nincs árváltozás, hívd fel az Sony szalont, mert azt mondták ez csak a bolti vásárlásra lesz érvényes. Majd írd meg, kalibrálással tudtál-e színhű MM pirosat elérni.:) Ha feleségen vasalás közbe oldalról kiszúrja a színtorzulást, lehet ez lesz a következő.

    Köszi salapp! Szép kontrasztos képe van, ez is VA, Edge, de szerintem túl intenzívek a színek. Pedig ez gondolom kalibrálás után van. Egyébként mondták a Sonynál, hogy régebben a Triluminos TV-k "túl színesek voltak". Ahogy látom most is van ez még, igaz Samsungnál, nem szeretnék ilyen kékes feketét, meg ilyen vöröses, pirosas bőrszínt látni. Azért ez jobb szerintem. Én különben ha nem kellene a fényérzékelő, TV nézésre, SD, FHD videóimhoz, legszívesebben ezt venném. VA, Direkt LED, komolyan mondom ennek volt a legjobb képe, az összes Sony TV közül, igaz FHD volt a demo, és oldalról sem torzult.
    Lehet, hogy VA panelek között is van különbség, 9 éve volt már 40"-es Sony TV-m, hihetetlen módon kontrasztos volt, valószínűleg VA panel volt, de visszaküldtem, mert használt TV volt, és túl nagynak találtam, a kicsi CRT TV után. Egész szobát bevilágította, mint egy reflektor, féltettem, a gyerekek szemét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák