Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz krx21 #10069 üzenetére

    Hat jah...mar2 Sony tv is van itthon a samuk mellett. :DDD
    Azonban ettol fuggetlenul nem valtozott a velemenyem...
    -nah jo a 42"os kapott 2-3 frissitest a 2honap alatt amig azt neztem es igy ...22xeua n van.(lassunak talaltam a menut es abban biztam gyorsitjak,ezert frissitettem azt a parat.Javult picit,de nem lett egy "NSX" :D Mikor atvittem tesomnak,off-ba raktam azt is...Marad igy. )
    -Azonban az utana megvett 50" meg a "gyari" ....204eua -n uzemel.
    Erdekes,h ebben sokkal gyorsabb a menu valamiert....lehet nem valtozna ha frissitem,de tobben irtak itt is,h nekik pl lassu/lassabb ..... Plusz amit eddig probaltam ficsor/szolgaltatas az ment es igy nem latom indokoltnak,h raengedjem a frissitest.
    -Smart app amit emlitettel meg: hat az pl pont frissitheto kulon is ;) "internetes tartalom frissitese" neven lehet aszem.A samun is igy volt....nameg pl az "user fuso" is uzemel napi tartalom frissitessel a samun a 2eves fw el.,ugy h elmeletben nem is letezik ra az app....;) Sztem ha jo a FW akkor muxik a dolog idotol(gyartotol) fuggetlenul....droidom is 4.0.4 en hasit,ugy,h minden gugli loxar tiltva van benne....utana mar rajott a gugli es nemtod tiltani 4.1.x tol.... Tudom,mert forumtarsak frissitetek....neztek is butan,mikor betoltam egy 6napos uzemidos kepet.("Prestigio" telorol) :DDD ....naluk a gugli ficsőrök eszik az aksit ugye.....

    Nalam kizarolag a PlayStation termekek rendelkeznek a legujabb FW-el.Azok is a multy miatt,semmi masert.(nelkule nincs.....ezt a nem PS es tobbieknek mondom....neked van,tudod miert kell)Ha nem lenne "kotelezo" akkor gondolhatod,h ...... ;) :D
    Plusz tudtommal a frissites legjobb menete technikailag az lenne,ha legyalulhato lenne a regi FW es ujkent felrakhato az uj FW.Jelenleg beleir,atir,szimplan felrerak dolgokat,de a regi bentmarad es okozhat gondot hatterbol,mert vegleg nincs torolve.... annyira nem vok benne,de valami ilyesmi :B

    Amugy,ha megneznetek nalatok mi a jelenlegi FW ,azt megkoszonnem...
    Kiv. vok van e meg ....204eua val 50"82.b rajtam kivul. :DDD

    "The End"

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák