Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Celtis #48880 üzenetére

    Ráadásul, ha kikapcsolod a háttérfolyamatokat, valamint beállítod, hogy minden alkalmazást zárjon be, amikor kilépsz belőle, akkor az vonatkozik a csatornaválasztásra, felvételre, YT-ra, mindenre. Most, alapbeállítással, ha TV nézés helyett YT-ozni akarok, akkor, mivel már használtam a YT appot, egyszerűen átvált rá, és ezután azonnal vissza a TV-re. Ha a droid bezárja ezeket az appokat, akkor átváltás előtt el kell indítania. Ez pl. a csatornaválasztásnál különösen vacakul adja elő magát.

    " szervizmenüs beállításait alkalmazva nekem rendesen meglódult a teljesítmény."
    Az animációk kikapcsolása, vagy 0.5-re állítása valóban segít, nem elsősorban abban, hogy tényleg gyorsabb a rendszer, hanem, hogy nem kell végigvárni az átváltások közti animációt. Ez tényleg pörgősebb érzeted ad a rendszernek, kb minden droidos készülékemen azonnal átállítom ilyenre.

    Ja, és szerintem ez még a 6-os droidra készülthetett, mert én úgy emlékszem, hogy a 7-es droid sem pont így nézett ki a TV-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák