Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz blakey #18232 üzenetére

    Ja, bocs, azt a bejegyzésed csak most olvastam! :)

    Megméred nekem a tiéd lábának a szélességét? Hátha ugyanaz a szélesség? :)

    Nézek egy review-t a tiédről (lehet, hogy a képátló más):
    https://www.avforums.com/review/panasonic-as640-tx-48-40-55-as640b-LED-TV-review.10436
    Ebben: "The first thing to deal with here is a very odd quirk. Without the Intelligent Frame Creation (IFC) setting engaged at all, content via a 50Hz signal is near unwatchable owing to a very distracting judder. We at first suspected it might have been that the Film Cadence mode was set to on and the AS640 was treating our TiVo’s 1080i50 signal as progressive, but it’s not that."
    Ezt ugye azóta szoftveresen javították? Mondjuk nekem azért mindegy, mert gondolom bekapcsolom majd az IFC-t. (A régi Sony-mon a 100 Hz MotionFlow mindig be volt kapcsolva közepes erőséggel, ez nekem okés volt.) (Néha nézek 50 Hz-es tartalmakat is, pl. Star Trek DVD-k vagy akár a Doctor Who új részeinek 1080p WEB-DL változata...)

    Hogy érted, hogy hogyan teljesít? Megnéztem a review-kat, azok alapján a Panasonic nekem tényleg mindenben megfelelőbb. Modern op.rendszer nekem nem kell rá és szemből nézem. De a puding próbája úgyis az evés. :)

    A Sony-t még jövő szerdáig vissza tudom vinni (akkor van a 14. nap). Ha a Pana jobb, a Sony-t viszem vissza, ha meg valamiért mégsem jönne be a Pana, akkor azt. Így nézve nincs sok veszíteni valóm, max. a velük töltött idő.

    És mivel hitelkártyával vettem a Panát, ténylegesen csak akkor kell kiegyenlítenem az árát, ha megtartom (egyébként visszavétel után 14 napon belül visszatérítik, még azelőtt, hogy nekem törlesztenem kéne ;).

    Szóval köszi a tippet, majd beszámolok az eredményről! :)

    Igen, tudom, hogy a felhősödés példányfüggő is, remélem most végre egy jót fogok majd ki.
    (A nálam járt két Sony-nál volt csak felhősödés gond: KDL-40W705C és KDL-43W809C,
    a mási két TV-nél teljesen szép volt a fekete: Samsung UE40H6400 és Philips 40PFH6550.)
    Egyébként a Best Byte 1 db-ot mutatott készleten, remélem az nem egy bontott / visszaküldött darab
    és azt is, hogy tényleg készleten van (merthogy a sikeres megrendelésemet követően még mindig mutat 1 db-ot készleten... J-).

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák