Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utgyuru

    aktív tag

    válasz utgyuru #802 üzenetére

    Kipróbáltam, hogy Operával netezek FF helyett. Ment közben a torrent, ~2,5-5 Mb/s között ingadozott a letöltés, érezhetően gyorsabb volt így a gép. (Legjobban a lassulás az internet böngészésen látszódott.) Bár még így is érződik, hogy olyankor fogja a torrent. De operával sokkal jobb, pl youtube-os videó is egész normálisan ment, FF-al torrent mellett még diavetítésnek is kevés volt. Torrent nélkül firefox-al is jó a youtube. Viszont az operát valamiért úgy telepítette, hogy nicsnenek ikonok, mármint a kis képek. Operán belül a menükben ilyen színes izék vannak helyette, de maga az opera ikon, a tálcán látszik és az asztalon is, de a menüben nem. (LXDE-t használok)
    Még ki akartam próbálni a qBittorrent-et is, aminek függősége ugye a libtorrent-rasterbar, de amikor azt akartam telepíteni, ez volt a hibaüzenet:
    configure: error: Could not link against boost_system-mt !
    Ezzel mit csináljak? Máskor hiba nélkül tudta telepíteni.

    Szerk: Végzett a torrentek letöltésével, most töl felfelé ~2 Mb/s-el. A Transmission CPU-használata stalib 20%, de megy fölé, és mostmár az operán is érződik, hogy lassul. Annak is a CPU használata 25%, meg fölötte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák