Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    válasz YAKEN #160 üzenetére

    Lone Shadow Sword...
    Ne is mondd. Az egy egyszerű boss fight lehetett volna elsőre. Akkor még oda lehetett lopakodni mögé és hátba szúrni. Viszont mutatta, hogy lehet vele beszélgetni, ezért kíváncsi voltam. 1 életet lecseszni róla semmi extra. A másodikhoz kell az odafigyelés.

    Azt a skillt már kifejlesztettem, hogy a jelenlétem kevésbé vegyék észre. Kipróbálom majd úgy is, hogy a lépteim legyenek halkabbak és hátha akkor hátba lehet szúrni.

    A samurai csókát elcsaltad a dungeon-be? Én megtettem és... ...azóta már a következő cuccot kell odavinnem. Beszéltem az árussal a dungeon bejárata előtt, aki azt mondta, hogy ezt még megfogom bánni. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kell megküzdeni csórikám átalakított testével

    A fejnélküli pöcskinsznél használod az item-et, amitől lehet igazán sebezni őt?

    A fejlesztőktől pedig maximálisan elnézést kérek a pályatervezés leszólása miatt az első pár óra alapján. Ki kellett, hogy nyíljon a terület és azóta basszus. Itt is olyan összeköttetések vannak az egyes régiók között, hogy csak na.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák