Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narandil

    tag

    válasz CirrMee #38706 üzenetére

    Kérdés, hogy mit értesz fagyás alatt. Ha csak kidobál az asztalra, akkor nincs mese, irány modok nélkül tesztelni, esetleg a WoT cache mappák kitakarítása sem árt (plusz most van már a win32/win64 mappákban mod szekció, ott is kell pucolni).

    Nem egyszerűen kidobál. Megfagy a kép, s csak a feladatkezelővel lehet bezárni, különben várnom kell perceketet mire reagál valamire.
    Modok nélkül már teszteltem, s úgy ment fagyás nélkül. Teszteltem egyesével a modokat. Kb 5-6-t. Mindegyiknél kifagyott. Azt meg nem hiszem el, hogy mindegyik hibás lenne.
    Aztán jött egy hirtelen ötlet, s a programok, amik szoktak menni, egyesével ki-, bekapcsolgattam őket. Úgy néz ki, hogy a Bluestack-t nem szereti a WoT. Pár órát ment fagyás nélkül, amikor az nem ment.

    ASUS Prime X570-P, Ryzen 7 5800x, ASUS TUF 6900xt, 2x 16 gb Crucial Ball. Sport DDR4 3200MHz CL16, WD 1000GB BC, Kingston A400 240GB, Samsung 500GB EVO Basic, Phanteks Enthoo Pro ház, ASUS ROG Strix 1000W, Alpenföhn Brocken 3, ASUS ROG Strix XG32UQ monitor

Új hozzászólás Aktív témák