Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz távcsőves #36801 üzenetére

    Leszedtem, újraraktam a Win-t is, de nem jó. Az a baj, hogy a csökkentett módos vga-val megy, de a normál módban a microsoft-ossal már nem, vagy, 1280x a legnagyobb felbontás.
    Egyszerre a 2 kábellel is csak D-sub-on látja.
    Találtam ezt a devcon baromságot, de úgy néz ki, hogy nálam nem segít, vagy rosszul csináltam. Próbáltam, hogy az eszközkezelőben letiltom, és engedélyezem, de nem hozza be. Nem tudom, hogy másnak is ez a problémája.

    Az a baj, hogy, ha ezt tudom, akkor nem Dell IPS-t veszek, hanem valami D-sub-os szutykot fele annyiért. Na jó, ha előre tudtam volna, akkor nem veszek intel igp-s procit.

    Valahol olvastam, hogy az lehet a baj, hogy nagyon érzékeny ez a igp-s Dell monitoros felállás, hogy azért dobja el, mert nem érkezik jel rövid idő alatt, és erre lenne jó az indításnál a devcon-al tiltani és engedélyezni, de ez nem segít. Más gond lehet.

    Még megnézem, hogy a monitoron nem lehet-e kikapcsolni valami ECO módot, hogy hátha tovább vár a jelre, vagy valami.

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz távcsőves #36801 üzenetére

    Írtam az Intelnek chat-en, és azt mondják, hogy ők kipróbálták egy csomó monitorral, meg minden, szóval mennie kellene.
    Úgy nézem, hogy ezzel a Dell-el, vagy több Dell monitorral mégsem megy, de csak Windows-nál és csak az Intel driverrel.

    Azt mondja, hogy próbáljak az asrock-nak írni, meg BIOS-t frissíteni.

    Nem hiszem el, hogy nem működik. Valószínűleg van valami hiba a driver-ben, ami miatt nem küld jelet a HDMI-re, vagy tévesen a D-SUB-ra küldi?
    Elvileg csak Windows alatt nem megy, a linuxos intel driverrel elvileg hasonló problémánál megy.

    Vagy Dell-nek írjak, hogy nem működik a monitorjuk a windowsos intel driverrel?
    :( :(((

Új hozzászólás Aktív témák