Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz vegyszer #44 üzenetére

    A LE32B530-em kálváriája befejeződött:

    Lássatok csodát: felhívtam a Samsung szervizet, takubakuztak egy keveset, és azt mondták, gariban kicserélik.
    :Y :R

    egyeztettek, rendeltek, jöttek, mentegetőztek, hogy 10:00-re ígérték magukat, és a dugó miatt csak 10:45-re értek ide.
    megcsinálták kb 8 perc alatt, visszarakták, bekapcsolták, hogy minden rendben van-e vele.

    ((#53) adriankoooo: A hiba kibontáskor nem volt meg. utána jelentkezett... nem tudom mitől, nem bántam vele mostohán.)

    ((#69) zhagyma: A márkaszervízesek is megerősítették: csak D-SUB-ról kapcsol le a tv energiatakarékos funkcióba, azaz, villog a piros státusz ledje. HDMI-jel esetén ezt nem tudja. :W :W sebaj, majd megszokom.

    ja és NEM CSAK az általam kifogásolt alsó átlátszó-piros csíkot cserélték ki, hanem az egész keretet!!! Óriási köszönet a SAMSUNG márkaszervíznek!!!
    olyan kellemesen csalódtam bennük, hogy elmondani nem tudom. megmondom őszintén, nagyon bátortalanúl álltam hozzá a dologhoz, hogy majd azt szondják: kisszállás 3000, keret szegő 5000, berakás 5000, és akkor nem birtos, hogy kértem volna. DE TÉVEDTEM!

    más. mikor lekapták a hátulját, meglepődtem mennyire "üres belűröl" a cucc: balon a tv elektronikája [kb 15x15 cm] szinte nem is nagyobb, mint a bemélyedés a hátulján, rajta egy alu szinte csak ramsüki képet emlegető hűtés; jobbon a táp [kb 15x30cm], és kábel itt, egy ott, és kb ennyi az egész.

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák