Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz PuMbA #120009 üzenetére

    "felvételed nem fake, csak nem fogja elérni egy 50 milliós kamera szintjét, abban biztos lehetsz"
    ezzel nem is vitatkozom, mert így igaz!, de! azért, ha van egy 4k-ra képes, ráadásul hdr képes, felvevőm, azért, ha nem is stúdió minőségben, de érzékelhetően, látnom kell a 4k, többletét? és valóban látom is!, mert ténylegesen jobb, mint a full hd!, csak, nem annyira, mint, amennyivel több az adat mennyiség és információ! ha nem is stúdio kamera, a 4k rögzítőm, de nem egy gagyi, nonim valami, hanem prémium kategória és ez látszik is, mindenben, amit tud!, de vonatkoztassunk el a felvevőmtől!, az akármilyen más egyébb 4k, tartalmaknál is ugyanaz a véleményem, mint amit leírtam!, egyedűl a 4k, hdr-nél emelném a %-os szintet, a minőség érzékelésében, 20-25%-ra, de ez már ne ma felbontás, hanem a képdinamika javára irandó+ részemről. nézzetek meg youtubon van olyan, teszt is, ahol, egymás mellé van rakva a full hd és 4k tv, ugyanazon tartalmak lejátszása történik, csak minden tv-én a maga felbontásában!, ott sem, lesz világrengető különbség tapasztalható.

    https://www.youtube.com/watch?v=jTyzCOJm2fo

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák