Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz Remus389 #24941 üzenetére

    nagyon jó kis készülék az SGS, de az én igényeimnek már kicsit kevés volt, bizonyos app konfigurációk miatt nagyon be tudott lassulni és ez a végén már zavart uh ezért újítottam és pont ezért vettem elsősorban azt figyelembe hogy a rendszer gyorsasága terhelés mellett az elsődleges szempont legyen. ebben pedig a N5 jelenleg szinte verhetetlen az android vonalon, ár/értékben pedig 5*-ös.

    kétségtelen hogy az 5''-os méret nem olyan kényelmes a tenyérben mint a 4, főleg egykezes használat mellett, de a kijelző viszont jobban kedvez a szemnek.

    könnyűnek sztem könnyű a méretéhez képest az anyaghasználat és külső nagyon kellemes (szeretem a minimalista letisztult kinézetét).

    olcsóságot tekintve, gyakorlatilag olcsó, ha azt vesszük figyelembe hogy hasonló paraméterű telefonok mennyibe kerülnek, főleg a Samsung vonalon, meg ugye anno az SGS-t is még 80k-ért lehetett venni.

    mobilnet és egyéb kommunikáció - ez teljesen pipa, mindent tud.

    zenehallgatásban sztem nagyon jól teljesít az N5 is, igaz nincs voodoo de a Neutron playerrel gyönyörűen szól a zene a CX 300-on

    gyorsnak veszett gyors (ART-on gyakorlatilag rakéta), egyszerűen nem kell azzal foglalkozni hogy mennyi szabad RAM van, ki kell-e lőni valamit, mert könnyedén megbirkózik a terheléssel és a multitaskkal. kijelző gyönyörű, itt is van heletőség mindenfajta hangolásra, nyilván a kontraszt nem olyan mint amoleden de cserébe nem ég be.

    kamerát igazából nem veséztem ki, de nálam az sose volt kardinális kérdés, ha hozza az előző teló tudását akkor nekem már megfelelt. amúgy a frissítések óta a szakértők szerint tényleg jó képeket csinál.

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Új hozzászólás Aktív témák