Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz logarithm #16442 üzenetére

    Röviden: sz@r. Egyel kevesebb karaktert használva: f*s... :DDD
    Túl sok ramot eszik maga a rendszer, kb 50MB-tal többet, mint egy kipucolt JW6. A MIUI-t is kipucoltam amennyire lehetett. És akkor még a miui launchert nem is számoltam, ami szintén több ramot kér, mint pl egy apex (az apex is többet eszik, mint pl a launcher pro GB-en, csak ugye az JB-en használhatatlanul akadozik, így kénytelenek vagyunk másik launchert használni, pl apex/Nova...)
    Ez úgy még durvább, hogy az alap kernellel 370MB ramot lát össz-vissz'. Voodoo color, galaxy s settings nuku, bár utóbbi gondolom, felrakható utólag, előbbi használható másik kernellel - még nem jártam utána...
    A másik probléma megoldódni látszik... A google services ébren tartotta a telót, így nagyon merült. Ez valószínűleg annak volt köszönhető, hogy lefagyasztottam / autostarterrel tiltottam olyan google-s appokat/processeket, amiket nem kellett volna. Most engedélyeztem őket (ahogy gyárilag is futnának), és azóta nem pörgette a procit 1 mp-et sem az említett google services... :) Szóval, csak óvatosan a gyomlálással! :D

    Bár már nem merül, de lehet, hogy nem marad sokáig. Viszont, megint csak fájni fog a szívem letérni a macskás útról. :( A UI még mindig nagyon bejövős, a notibár sokkal jobb, mint a google által megálmodott óriás csempék (aka quick settings). Van 1-2 + hasznos fícsör, + témázhatóság, stb. Ja, a számológép meg besza-behu. :C iOS szintű/minőségű animáció van az alap és a tudományos nézet váltogatása között. Qrva jól néz ki. :))

    Gyorsasággal nincs különösebb baj, néhol laggol, de azért nagyon vajas. Akárcsak a többi JB. :)

    [ Szerkesztve ]

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák