Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz ( V ) #24945 üzenetére

    jó persze, egyértelmű hogy jobb (hisz újabb, bár kamerabol nem az elérhető legjobbat kapta ezt tudom, de jobb mint a régi sgs ebben is persze )

    Én, ha mondjuk hirtelen teljesen behalna az sgs-em, lehet hogy sgs3-at, vagy sgs4-et vennék hasznaltba, vagy LG G2-t

    sgs3 50k körül is van, sgs4 pedig 95k

    egy fekete sgs3 szerintem jó is lenne

    az igazság hogy az én igenyeimet a kis sgs1 oregfiu közel maximálisan kielégíti, én annyira nem vagyok érzékeny arra ha néha.kicsit elgondolkodik vagy a felbontása sem a legjobb (40-50cm-ről nézem és nekem igy elég éles ), viszont nagyon tetszik a vastag világos kromkeret a fehér hatlappal (szóval formára, méretre, sulyra ), illetve Még az is tetszik hogy kicsit vastagabb ezáltal jó a fogása

    telefonalasnal is nagyon prémium tiszta a hangja

    szóval ha valamivel elégedett vagyok, bevált és még mindig nagyon tetszik, és jól szolgál amire nekem kell, akkor... minek?

    ha pedig 2-3 hét múlva megérkezik az új kromkeret, ismét régi szépségében fog tundokolni (igaz csak 1-2 helyen pattogzott le de zavar )

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák