Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz GrooveHero #49991 üzenetére

    itt nem csak arról van szó hogy ki mennyit keres(nyílván akinek nincs sok pénze, az jobban vigyáz rá), de a mentalitás is

    én nem azért tartom tokban és igyekszem nem leejteni vagy megkarcolni, hogy kicsivel több pénzért adhassam el, vagy ne menjen tönkre, hanem azért hogy az én szememnek szép és újszerű maradjon :)

    különben nem is volt drága, anno 30-ért vettem egy olyan előfizuért ami teljesen ki van használva, tehát annyira nem volt drága(sőt ennek hatására adtam el az előzőt, ami 20 ezerért ment el, tehát kb 10 ezer volt az sgs beszerzése anno, nem kell ehhez milliomosnak lenni)

    és azért cseréltem le egy fehér újra(19 ezer FT-ot dobtam rá), mert féltem hogy beég, pixelhibás lesz, az akksija is gyengült, lepattogzott a krómkeret, karcos volt a hátlapja és gyengült, meg persze a fehér az egyértelműen szebb

    tehát annyi baja volt, vagy lehetett volna rövid időn belül, hogy jól tettem hogy megszabadultam tőle időben :D , különben ugyanennyit(vagy többet) rákölthettem volna a régi sgs-emre

    mikor lecseréltem márciusban az immár másfél éves sgs-em, páran cikiztek hogy hülyeség volt, de ha nem cserélem le ugye, lehet már kijelzőt kellett volna benne cserélni, meg akksit, és akkor még mindig kopott...

    más típus nemigazán jön be, tehát érthető a motivációm

    mondjuk nem tudom mi lett vele, az új tulaja még nem jelentkezett... :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák