Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz NoMagix #8740 üzenetére

    Én amikor megvettem 1 éve, akkor hamar cseréltem romot és azután áprilisban, majd most. Mivel egyszer csak egy funkciója nem működött (a hangerő állítás a két baloldali gombbal) és hard resetet kellett volna úgyis csinálni, akkor mondom felteszem a legújabb romot. Tegnap meg is csináltam, szépen megy is.
    Tehát nem gyakori, nem kell állandóan buherálni, hacsak olyat nem csinálnak ami nagyon fontos javítás. Egyszer beállítod, mit szeretnél, milyen hátteret, milyen programokat és beállításokat és csak élvezed a használatát. Ha akarod, ekkor csinálsz egy mentést és ha esetleg bedöglik egy újabb program telepítésénél, akkor visszaállítod (nekem még nem volt ilyen, de ki mit tesz fel).
    A rom frissítés nem nagy dolog, figyelmesen elolvassa az ember és akkor nem nyúlhat mellé. Sajnos a trémobilos gagyi, problémák vannak vele, nem is értem a samsung miért engedi egyáltalán azt a romot. Ha kell hozzá segítség akkor itt is és a pfc-n is sok segítő emberkét találsz.
    Ha tudom, hogy most ennyibe fog csak kerülni, lehet vártam volna ;)

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák