Hirdetés

Aktív témák

  • muveszur

    addikt

    válasz kucsma #12359 üzenetére

    Én nem priviben válaszolok, mivel ez egy fórum, és legalább több embernek lehet hasznos az informácio...

    Én az olcsóbbik verziót 100%, hogy nem venném meg, semmi pénzért sem... Egyrészt azért, mert bolti gari, és ki tudja, milyen a bolt hozzáállása (nyílván fontos az is, hogy melyik boltról van szó), viszont ami a legfontosabb, hogy KOR product kódja van, innentől pedig már felejtős...
    Ha már a Product Code-t sikerült elállítani, ki tudja, még mik történtek azzal a telefonnal... Még az is lehet, hogy függő a telefon, csak unlock-olva lett...
    Erősen kérdőjeles ez a "teljesen új" szöveg... Mert amin már más a Product Code, illetve már frissítve lett, az már használva is, ergo, nem teljesen új...

    Én azt ajánlom, hogy vedd meg a Samsung garanciásat, az biztosan jó. Utána már csinálhatsz vele akármit, felteheted a legújabb FroYo ROM-t is, sőt, akár még a Product Code-t is elállíthatod ha naggyon nagyon szeretnéd, de az tuti legalább lesz gyárilag egy tiszta rendszered, amiről mentést készíthetsz, és úgy flasheled, ahogy akarod...

    Továbbá ajánlom, hogy próbáld ki még a vásárlás előtt, hogy a 3 gombos Recovery és a Bootloader mód elérhető-e. Ha nem, akkor ne vedd meg.

Aktív témák