Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz bag53 #121 üzenetére

    Felraktam, mintha picit kisebb területet lehetne a főképernyőn az indítóknak/widgeteknek használni (gyári OneUi)
    Fektetett állapotban bal és jobb oldalon 3-3 cm-es üres helyre semmit nem lehet helyezni (S9)

    Készenléti merülés is picit többnek tűnt, így végeztem rajta egy Wipe Cache Partition-t recovery-ből, aztán meglátjuk.

    Érdekes az akkustat mutatása, hogy már nem lehet teljes feltöltéstől látni az akkuhasználati időt (minden esetre úgy töltöttem most fel, hogy éjfél után legyen maxon, így most tudom majd figyelni a változást előző szofthoz képest). Viszont jó dolog, hogy az aznapi fogyasztó alkalmazáslistából közvetlenül elérhető az alvás-mélyalvás választási lehetőség megérintve az adott alkalmazást.

    A fekete-fehér gyorspanelt szokni kell, de nem tűnik vészesen szarnak eddig ez a kinézet. Mondjuk pozitívum, hogy meghagyták választhatónak a bal-jobb részen való lehúzási szétválasztást. Én hagytam egyelőre hagyományoson.
    Az értesítéseknél megjelenő nagyobb zenelejátszó vezérlő tetszik

    A többi újdonság egyelőre nem került képbe nálam...majd idővel, ha egyáltalán :DDD

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák