Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz bAtt001 #36375 üzenetére

    Igen, szar az összes tok, hátlap, pedig sokat adtak ki, de 2000es aksihoz egyet sem.
    Pont egy-két hete gondoltam, hogy veszek rá egy szép szálcsiszolt fekete fém hátlapot. Írtam a tagnak aki árulja és természetesen azt kaptam válaszként, hogy nincs 2000es aksira. Pedig elég sokan vették meg az s2-höz a nagyobb gyári aksit.
    Igazából az LG Optimus F6 az, ami hasonló, viszont új és 2450mAh-s a gyári aksija. Elvileg agyonoptimalizált és 7 napot is kibír egy töltéssel :D
    Én 3-4 napot is kibírok vele kényelmesen, ha csak telefonálok és keveset netezek (tehát a PC-t használom).

    A bekapcsoló gombom viszont néha nem veszi a lapot, mint ahogyan ezt már írtam. Lehet, hogy csak piszkos. Nyáron elég poros volt, ki se látszott a kijelző, illetve az izzadt zsebemben volt tekerés közben (napi 100-150 km-eken keresztül).

    Romolás:
    nekem az ART szar volt, tele rakta a belső memóriát magával. Maradok a dalviknál.
    Felraktam a neatromot (v5.6 aroma 4.1.2), eddig 5-6szor lefagyott, most már jónak tűnik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák