Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ToMmY_hun #19661 üzenetére

    "Valóban gyakoriak a fagyások, beragadások és FC-ok, de ettől még egész használható rom"

    Nálam ezek sajnos kizáró okok. :U De ha te magad is bevallod, hogy ezek gyakori hibák, akkor mit szeretsz benne? :B Szereted ha FC-zik a teló? Kicsit ellentmondásosnak gondolom a véleményezésedet. Mert ezek után, hogy az FC-től, fagyásoktól és beragadásoktól számodra még jó a ROM, megkérdezném, mit tartasz jó ROM-nak és mit tartasz rossz ROM-nak? És persze az is érdekelne ezek után mi alapján lesz rossz vagy jó egy ROM, ha a fent említett hibákon túl jónak mondod a MIUI-t. :U
    2G sosem használok csak ahol muszáj. Főleg nem azért, hogy jobb legyen az aksi időm. Nekem többet ér a netezés (HSPA+) azonnali elérése és a stabilabb 3G hálózat, mint a pár órával több készenlét.
    Az aksi egyébként tényleg jól bírta MIUI-ban, azt én is észrevettem, de az instabilitás mindent áthúzott ami pozitív kép addig kialakult bennem.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák