Hirdetés

Aktív témák

  • rauley

    tag

    válasz Oldman2 #40855 üzenetére

    Nálam ez ilyen (nincs mobilnetem,csak wifi):

    Este töltőről lehúzom,wifi be,sync megy,repülő mód nem! Lefekszem aludni,ugyanezekkel a beállításokkal,wifi ON.
    -6:30 ébredek a telóra,egy jó reggeli szarás közben pedig telefonozok 10 percet,fórum,FB,ilyesmi.
    -Kocsiba be,ablakot le,munkába be,10 perc út kb,a wifi még mindig folyamatosan megy,bár feleslegesen.Melóhelyen rákapcsolódik az ottani wifire,syncek,meg minden megy,ha kell. Közben egy kis telefonálgatás,munkához is használok különböző progikat (szerviz meló). De netezni munka közben inkább csak PC-ről.
    11:30 körül kajálok,kaja közben nyomkodom a telót,net,FB,mailek olvasása,ilyesmi,cirka 20-25 perc.
    Utána 16:00-ig ugyanaz,mint kaja előtt,változó teló használat.
    16:00-kor kocsiba be,oviba el a kölkökért,utána haza,a wifi még mindig nincs kikapcsolva.
    16:30-cirka 23:00-ig átlagos teló használat,net,FB,mailek,stb.A wifi folyamatosan ment a töltőről lehúzás utántól.Estére olyan 60-65%-on áll az akksi (1650-es,LPX rommal).Úgyhogy csak a következő nap este töltöm a telót,akkor olyan 5-10%-ig szokott merülni,és olyan 2,5-3 óra képernyő használattal,sose kikapcsolt wifivel,és sose bekapcsolt repülő móddal. Ezzel én elégedett vagyok. :)

    Ja,és a Battery Calibration-t hanyagolom töltések után. :P

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

Aktív témák