Hirdetés

Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Van olyan (gyári) app a telefonban hogy Teendők azt nem lehet valahogy widget formájában kitenni?

    Egyébként nekem is látni foltokat a tesztet kipróbálva teljesen sötét kijelzőn, de én általában nem takaró alatt, vagy elfüggönyzött, elsötétített szobában használom a telefont sötét filmeket, képeket vagy hasonlókat nézegetve:D, így különösebben nem zavar, még ha a tudat nem is épp szívmelengető. De semmi nem garantálja, hogy jóra cserélik.

    Ugyanígy, vettem egy 24"-os samsung monitort amin van egy darab sub-pixel biba. A samsung felirat U betűje fölött kb. 1cm-re, sötét képernyőnél - pl filmnézésnél a fekete csíkon - egy pixel kéken világít. Qrvára idegesített, le is beszéltem a cserét csak úgy alakult, hogy nem tudtam bejutni 72 órán belül a boltba (meg később se). Ám semmi nem garantálta volna, hogy nem rosszabbat kapok, amin vagy több hiba van, vagy sokkal rosszabb helyen. Mégegyszer meg nem cserélik. Egyébként pedig 60cm távolság fölött már nem venni észre akármilyen sötét is van.

    HR24.hu

Aktív témák