Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz MMiklos86 #145 üzenetére

    Mindkettőben igazad van, viszont mindkettőre van megoldás, az elsőre ráadásul egyszerűbb, mint gondolnád.

    USBC-Jack átalakító, párezer forint. Ebben van DAC is, szóval ilyen kell hozzá. Azt a minőséget, amit a korábbi beépített jackek tudtak, ez is tudja. A vájtfülűek pedig nem telefonról, hanem DAP-ról hallgatnak zenét, vagy még inkább asztali eszközökkel, és okkal. Egy telefon egy rendes fejesből sosem fogja kihozni, ami benne van. Ha viszont ragaszkodsz hozzá, rádugva hagyod az adaptert a fejesedre, és akkor ugyanúgy csak egy bedugás a telefonba.

    USBC pendrive, én karácsony előtt átszámítva 10e Ft-ért vettem (magyar Samu oldalán nem találtam meg). 256GB-os, és gyorsabb, mint a memóriakártya, amit beleteszel. Igaz, kiáll a telefonból kicsit, de méretre elég kicsi, és adathordozásra, pl. filmekre tökéletes. A normálisabb tokok alsó nyílásába simán belefér, nekem az UAG tok az S21U-n engedte bedugni. Emellé célszerű egy minimum 256GB-os telefont venni, de inkább 512GB-ost, most úgyis egy áron vannak, ez a pendrive meg tökéletes arra, hogy filmeket hordozz rajta. Felmásolod gépről még kábelezgetni sem kell, a telefonodon meg nem zavar, ha kilóg, amikor úgyis lerakod valahova filmet nézni. De mentésre is használhatod.

    Igen amúgy, teljesen igazad van benne, hogy a több mindig jobb, de ezek már nem fognak visszajönni. Az SD kártyát el is magyarázta a Samsung, amikor megszüntette, hogy az oka, hogy sok hibásodik meg a kártyák közül, emiatt sokan vesztenek adatot, és jóval lassabb is, mint a belső tárhely, ami nagyméretű képek feldolgozásánál hátrány. És maga a kártya is feleslegesen foglalja a helyet a házban. Hogy ebből mi igaz és mi nem, kideríthető, de egy olyan fenti pendrive-al és egy nagyobb tárhellyel a kártya hiánya áthidalható.

Új hozzászólás Aktív témák