Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ununqatrium

    aktív tag

    Beléptem a klubba egy sima 23-mal. Így lassan egy hét használat után arra jutottam, hogy ha az S10-et nem sikerül összetörnöm, már nincs meg az S23, mert visszaviszem. Vagy velem van baj, vagy az S10 lett az évek alatt egy nagyon kiforrott, szinte hibátlan telefon, vagy a 4 évnyi ugrás miatt túl nagyok voltak az elvárásaim.

    A kamerán és akkun kívül semmi extra előrelépés nincs. A kamera is csak gyenge fényviszonyok között jobb sokkal, a fókusz nappal borzalmasan működik, ha a fotózott téma nem elég távoli. A képek széle homályos, konkrét tárgyra fókuszáláskor se éles a teljes téma, ami piszkosul zavaró, és a kézi móddal se tudom elhozni azt a várt eredményt, amit az S10el vakon megoldottam.

    A kijelző konkrétan egy orbitális visszalépés, számomra az S10 után az S23 pixeles, pedig előbbit nem max. felbontáson használtam, színeket tekintve meg talán csak a fehér fehérebb picit.

    Nekem, mint nem hard user, kicsit csalódás ez a telefon, de ismétlem önmagam: lehet az az oka, hogy az S10 sikerült túl jól anno. Akinek van egy megkímélt tízese, az becsülje meg, mert szerintem marhára nem érdemes váltani, főleg, ha figyelembe vesszük az újdonság árát.

    Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

Új hozzászólás Aktív témák