Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz malex1415 #6746 üzenetére

    Hát a 2X topikban nagyon sokan panaszkodtak a szoftverre. Szerintem az SGS2-vel sokkal jobban jársz hosszútávon is.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • CrawLinG

    tag

    válasz malex1415 #6746 üzenetére

    hosszutávon mindenképp jobban jársz , de alapjaiba véve ugyanazt tudja mint s2 ,és mivel te mondtad nem nagyon hasznalnad ki szinte csak alapvető funkciokat így azt mondom optimust vegyél

  • anzo

    senior tag

    válasz malex1415 #6746 üzenetére

    Nagyon nehéz ilyenkor tanácsot adni. :(
    Mégis megpróbálom. Nekem volt 2X -em most pedig SGS2 van ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyértelműen melyik a jobb :) Ha nincsenek különösebb igényeid akkor megfelelő lehet az LG de amit tudnod kell a Samsung sem híres arról, hogy kisebb hibákra gyorsan reagál egy frissítéssel hát az LG még a nagyobbakra sem :( Igaz a mostani romot már nem ismerem de az ez előttiek a kritikus hibákat nem igazán tudták javítani. Mik ezek?
    A fényképezője nagyon rossz, fátyolos képeket készít ha nem makróba használod. Vannak készülékek ahol érdekes újra indulások és lemerülések vannak én semmi ilyet nem tapasztaltam. A kijelzője igen csak megközelítí a felkapott S-Amoled minőségét, igaz ez elég szubjektív kinek melyik tetszik jobban ugyanúgy mint maga a készülék designja. Elsőre nekem sokkal jobban bejött az LG kinézete, összeszerelése (hátlapot alig lehet leszedni olyan passzos) és van némi súlya is ami nálam pozitív (tudom, hogy a zsebembe van). Az SGS2-nek elég gagyi hatása van ezzel a sok müanyaggal de hát ez van. ;)
    Alapvetően egyiknél sincsen semmi probléma a sebességgel de a játékokat jobban támogatja a Tegra (Nvidia). A samu mellett szól a nagyobb tárterület viszont a HDMI pedig az LG javára írható. A közösségi támogatottsága a mai állás szerint a galaxynak jobb úgy mint a hivatalos.
    Ár/érték arányban az LG jobb kérdés mennyire lesz érték álló sajnos ez a Samsungról nem nagyon mondható el SGS-t már lassan 50e -ért sem lehet eladni. :W
    Menj be a gyorsboltba ha teheted és fogdosd meg mindegyiket próbálgasd izlelgesd és amelyik jobban a kezedre áll azt vedd meg.

Aktív témák