Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz ForRedGlory #47258 üzenetére

    Most mondjam azt, hogy gyere velem egy napon keresztül, és nézd meg a saját szemeddel?

    2Ah akksi: jobb a fogása, nem lesz tőle csúnyább a telefon.

    ERPY: köszi, én is töröltem jópár hangot.

    HardRic: Nem értem, hogy miért melegszik ennyire, de sajnos a nagy kedvencem a Where's my water is eléggé melegíti, pedig ott sincs 3D grafika.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

  • Rotate

    veterán

    válasz ForRedGlory #47258 üzenetére

    reggel meg este 26%-on volt, napközben 51% a fényerő... bőven elég, eleve nem szeretem ha kiesnek a szemeim a fényerőtől, főleg ha eleve nem vagyok olyan fényes környezetben, pl ilyen borult napokon, mint tegnap is volt nálunk, a 26% is világosnak érződik, este töksötétben meg aztán tényleg... egyébként meg simán elmegy ennyit netezéssel... mondjuk nem leültem fél 6 és fél órát neteztem, hanem csak simán napközben... figyelgettem a twittert, fél óra mobilarena... letettem, később megint, stb... és ennyit bír... nem hiszed el, kérj kölcsön valakitől egy 2ah aksit, és majd elhiszed :) és még csak custom rom/kernel sem kell hozzá, annyi történt, hogy fagyasztottam pár gyári folyamatot, de szerintem azzal sem nyerek sokat.. ennyit bír, kész :) hidd el, én is meg vagyok lepve, mielőtt megvettem az aksit, nem számítottam ennyire, max 5-6 órára :)

    F-ECT$:

    Maps kicsit cseles, hajlamos egy restart után visszatelepülni a marketből, ha érzékeli a rendszer, hogy nincs jelen... velem is így történt, aztán hagytam a fenébe, akkor inkább fusson :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák