Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz cassius.clay #1147 üzenetére

    "Egyébként igen, a Mugen japán márka, és elég jónak számít ezen a fronton ( telefon akku)"
    Sajnos emellett drága is, a mugen 3200mAh-os akksi 100$, míg a kínai 3000mAh-s 20$ alatt is van (és ezutóbbiról se írnak rosszat) - sztem beszerzek belőle egyet, ennyit megér (pláne, ha zsebben van mellette a feltöltött gyári akksi)

    #1151: Árakat nézve sztem az előfizus árak többet nyomnak a latban. Illetve az, hogy kártyafüggetlen(íthető)-e a teló.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • twine

    addikt

    válasz cassius.clay #1147 üzenetére

    Ha évek hosszú sora óta PDA-t használnál, ezt a dolgot nem dobtad volna be! A PDA már csak ilyen! Egy nap.....! Nem telefont veszel 100.000.- "+"-ért hanem egy PDA-t! Mutass nekem egy laptopot amit két-három napon keresztül folyamatos bekapcs mellet tudsz használni!
    Szerény tudásom szerint még ilyen sincs!
    Tipikusan az anyagias oldalról közelíted a dolgot, és megfeledkezel arról hogy a földön élsz, ahol a fizika,kémia,biológia még mindig erőssen ott van! :DDD Azért mert te "100.000.-et kiadsz érte" még ezeket nem fogod tudni megcáfolni a pénzedért! :(((

    Utáltam mindig a "tepsiket",de azért ez első látásra szerelem,,,főleg a tesztvideók után!
    Azt hittem WinMo után lenyugszom egy "erős" Droiddal (Galaxy S) de ezek a "roh@dtak" nem hagyják nyugodni az embert! Alig várom hogy megjelenjen szolgáltatónál :B ;)
    Tényleg...nem lehet tudni Magyar szolgáltatók, és az SGS2 viszonyáról semmit? Google barátom nem nagyon akar segíteni :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák