Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz twine #93401 üzenetére

    Lassíts, és ne húzd fel magad rajta. Speciel a véletlenek összjátéka az egész. De azért címszavakban:
    - rendszeres látogatója és kommentelője vagyok az "Ingyen kellene, de tegnapra" topiknak (röv.: Ikdt). Ott az egyik srác mesélt sztorikat egy volt haverjáról, és elmesélt egy sztorit, hogy ennek a haverjának lefotózott egy csajt, mert annyira látná meztelenül. Megkapta az ívet érte rendesen, pedig csak annyi volt, hogy a haverjának mutogatta.
    - tegnap benéztem ebbe a topikba - ittlétem alatt először, mert nem vagyok Galaxy-tulaj, minek járkálnék ide egyébként -, hogy vajon van-e véleményetek, pluszinfótok a tegnapi Samsung-bakiról. Visszaolvastam pár hozzászólást, amibe pont beleesett az ominózus hozzászólás a képpel.
    - az Iktd-ben megint feljött a sztori hajmeresztősége, nekem meg eszembe jutott az itteni hozzászólás abban a kontextusban, ahogy került.

    Ennyi történt részemről. Az, hogy hogyan tovább, az már nem dolgom. Mindenki azt hisz, amit akar. És nem fogok attól rosszul aludni, hogy nem lettem szimpatikus. Nem is kell:)

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák