Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz GoodSpeed #2025 üzenetére

    Én nem is értem, mi értelme van 20.000 Ft-ért kijelzővédőt felrakni, nekem eszembe sem jutna ilyesmi. Már a 4-5-6 ezer Ft-os megoldást is sokallom, mert valljuk be: egy tömegcikkről beszélünk, amit tömeggyártásban kb 16 Ft-ból van előállítva, és mire ideér és keresztülmegy sok-sok kézen, ennyi lesz belőle. (a 20.000 Ft-os műanyagdarab lehet hogy 150 forintért gördül le a gyártósorról)

    Én ezt a fóliát (és ezt a tokot) vettem. ~1100 Ft-ért 2 db fólia van a pakkban, 1 az elejére, 1 a hátára. Vékony hidrogél, jó a tapintása, és 100%-os marad vele az ujjlenyomat-olvasó. 2db-ot tettem kosárba, így ~2200 Ft-ért kaptam 4 db fóliát, kettőt elejére, kettőt hátára.

    Soha nem raktam fel előtte hidrogélt. A felrakást ezért a hátával kezdtem, többször is nekifutottam, természetesen nem sikerült, de végül rájöttem.
    550.- Ft kuka. (nem 20.000. b+!) Az elejének magabiztosan futottam neki, és tökéletesen, 100%-osan sikerült is. Így most a telefon hátán nincs fólia - de tokban van a telefon, az elején pedig van, és hibátlan. A telefon dobozában pedig van még 1-1 tartalék.

    [kép] [kép] [kép]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák