Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Viktor0610 #7499 üzenetére

    Az a helyzet, hogy nem ismerem eléggé a Temut, csak azért tettem be, mert érdekes hibrid megoldás ez.

    Amúgy speciel én nem gondoltam volna, hogy 740 Ft-ért ilyen remek minőségű kábelt kapok mint amilyen a Toocki:

    Ami egyébként 2541 Ft lenne, de meg is éri azt az árat is, folyamatosan csak ezt használom, veri a Samsung gyári kábelt ezekben:
    1. Funkcionalitás (ledes, verifikált, hardveres, valósidejű töltési sebesség mérés)
    2. Anyaghasználat (minőségi szőtt kábel borítás, mely sokkal rugalmasabb mint a gyári megoldás)
    3. Fogás (keskenyebb, de jobban kézre áll, mert hosszabb a csatlakozó)
    4.Kellemes zöld, folyamatos háttervilágítás
    5. Stabilabb rögzülése a kábelnek (olyan passzos mintha bele szabták volna, egyáltalán nincs lötyögés, stabilitás viszont van)

    Igaz Aliról korábban is rendeltem, tehát volt tapasztalatom némileg, mégis ilyen magas kedvezményt kaptam.

    Ez lesz várhatóan az új rekordom Alin:

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák