Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thboxx

    aktív tag

    válasz Morph33 #5023 üzenetére

    Szerintem amúgyis volt igény erre a termékkategóriára. Amúgy ha lenne egy kimutatás, szerintem több bt eszköz fogy újonnan, mint vezetékes. Márpedig ha így van, akkor bizony a kereslet tereli ebbe az irányba a gyártókat. Vannak ellendrukkerek... de kevesen. Nekem egy nem túl márkás Bluedio Bt fejhallgatóm van. Napi 1-2 órát (mikor hogy jön ki) nézek vele sorozatot. Kb 2 hetente kell tölteni. Semmi pénzért nem vennék vezetékest, bár ebben megvan a lehetőség a vezetékes csatlakozásra is. Minősége az adott felhasználásra kellően kielégítő. Nem drága, de nem is a legolcsóbb.

    @GoodSpeed:
    Az, hogy a szakoldalak miként említik ezt, hiányosság vagy pozitívum az megint a régi berögződés miatt van. Véleményem szerint van még választék a piacon, lehet olyan telefont venni amin van az adott csatlakozó. Ha valakinek tényleg ennyire fontos. De szerintem ez olyan, mint a hibrid/villany autózás. Néhányan nem akarják, mert a szívóbenzin megbízhatóbb de ez a jövő. Még ha ebbe néha nehéz is beletörődni.

    Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

Új hozzászólás Aktív témák