Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz wwenigma #422 üzenetére

    Én értelek, de akkor te nem értesz engem! Én nem tudom úgy bekötni, hogy minden forgalmam keresztül menjen rajta, mivel nálam a torrent az ASUS routeren fut, így pedig a feladat megoldhatatlan! Ha meg már arra nem tud tekintettel lenni a WB, akkor hidd el jó neki így is, mert én a laptopon leginkább csak fórumozok, ezen kívül még párom szokott a sajátján facebook-olni, és fiam is leginkább facebook-ol, de Ő tablettel, szóval a LAN<->ROUTER forgalom elenyésző, talán napi ~1GB! Az internet forgalmunk 90-95%-át a torrent adja, de még egyszer mondom, az az ASUS routeren fut! Szóval hiába mondod el még 23x is, hogy hogy kell bekötni, nálam az konkrétan sz@rt sem érne, így meg akkor már jobb, ha elkülönítem mindentől! Egyébként is, én így látom biztonságosnak, függetlenül attól, hogy mit írnak!

    poli27 hálózata megint egy érdekes összeállítás, gondolom nem nagyon ismered, ezért is mondod még mindig ezt! Röviden csak annyi, hogy az internetet szolgáltató routere (és a modem) pár száz méterrel odébb van, néhány háztömbnyire, WiFi összeköttetéssel, tehát Ő sem tudja úgy bekötni, hogy minden LAN-os cucca ezen menjen keresztül!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák