Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Detox! #585 üzenetére

    na megpróbálom én... hátha menni fog és nem bonyolódom bele a saját mondandómba...

    Egyébként így is tudok írni. Normálisan és kultúráltan, csak ez több időt vesz igénybe.:)
    Egyszóval, az Agyperzselő nevű intézményben több kódos ajtó is található (ha jól emlékszem három darab is). Szerintem, amihez Te keresed a kódot az konkrétan pont a lekapcsoló (főkapcsoló) mellett, ugyanabban a szobában van. A mögött az ajtó mögött sajnos nincs semmi, és még csak kód sincs hozzá (ezt True barátom segítségével sikerült kideríteni, aki ügyesen benézett a ''fal mögé''). A másik ajtó, ami szintén az Agyperzselőben található, annak a kódja az archívumban megtalálható (sajnos most nincs előttem a papír amire felírtam a kódokat).
    A szarkofágba nem az Agyperzselőből vezet az út, hanem vissza kell menni (le a dombról és a domb alján van egy elágazás és ott kell elkanyarodni). Egyébként nyomsz egy M betűt és térképen jelzi, hogy merre van a szarkofág (az NPP-ben van amúgy).
    Az Agyperzselőből pedig a legegyszerűbb kiút a visszafelé vezető út. Arra kell kimenni, amerre bementél.
    A kódos ajtók nem sok vizet zavarnak, mindegyikük mögött csak supply taláható, tehát nem jászanak szerepet a történet végigjátszásában (ez alól egyértelműen kivétel a játék elején lévő két ajtó, amihez a két darab négyjegyű kód tartozik)

    ennyi:DDD

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák