Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #12440 üzenetére

    Valami baj volt az álcázott exoval, mert az ablakon át lelőttem egy hangtompítóssal a fegyvertár őrét, bementem és kirámoltam a zsákot, és még simán feljutottam az emeletre is guggolva és nem vettek észre. De aztán ott, ahol már senki se láthatott tulajdonképpen, észrevettek Lukashnál az testőrök. Pedig még az álca le se volt járva. Szerencsére ott volt már a kutya és ki tudtam ugrani túloldalt a ledőlt falon, aztán tegyed a nádasba :) De amikor visszajöttem később, mindenki piros volt a környéken. Aztán még később adták azt az aranyrudat, ami állítólag ha nálad van, akkor a területen Szabadságosnak könyvel el mindenki. Vitamin adta, amiért segítettem nekik elfoglalni a Warlabot. Ez is bekavart, mert utána újra bevörösödött mindenki a Raktáraknál, minden ok nélkül, holott Radaron a Warlabban Vitaminék zöldek voltak mind :F . Hiába töltöttem újra az aranyrúd nélkül is, nem javult a helyzet és Sido újra kapott 250000, a rohadék, hogy kibékítsen velük. Mindenemet el kellett adjam szinte. Azt az aranyrudat ott is hagytam a Warlabban, mert valami azzal sincs rendben.

Új hozzászólás Aktív témák