Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Bencom ™ #4003 üzenetére

    [OFF]Igen, így van.
    Engem mindíg is um. lenyűgöztek ezek a nagy pusztító erejű fegyverek. :U S mivel említettétek itt, ezért beszúrtam ezt a linket, ahol írnak róla 1-2 érdekességet. Gondoltam, hátha..
    Ja, és szívesen! :)

    szerk: Most látom, hogy az volt a 4000. hsz... :R[/OFF]

    VinoRosso: Igen, a Priobi valóban könnyebb, mint pl az OL. Na persze sokkal rosszabb is nála, sztm. Mondjuk én most nem is igazán törődöm a feladatokkal, csak bejárom a vidéket. Nagyon sajnálom, hogy nem lehet eljutni a DC-be, pedig a térkép mutatja, hogy lenne ott valami és az út is látszik jól. A zsoldosok szállásán lenne egy kapu, ami az odavezető utuat zárja le, de akárhogy próbáltam megkerűlni, vagy átugrani, sehogy sem engedte. A kerítést meg lehet kerűlni, de akkor meg át akar tenni az előző pályára, szal sehogy sem enged. Am, sztm a Priobi nehézségét a dokumentek megszerzése adja, mert el vannak rejtve és sokáig tart őket megtalálni. Minden titkos helyet épületet át kell nézni... Többek közt ezért sem tetszik nekem annyira. Jobb szeretem, ha van egy konkrét feladatom, amit végre kell hajtani és tudom hogy nagyjából merre is kell ahhoz mennem. Nagyon nem szeretem az ilyesféle, össze-vissza mászkálós, keresgélős gamékat. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák