Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • west

    őstag

    válasz Sonja #417 üzenetére

    sokat vartunk volna tolle?
    remelem nekem tetszeni fog ez is.
    god hunting ;]
    euforia:nincs mit

    [ Szerkesztve ]

    Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Sonja #417 üzenetére

    úgy néz ki a faction wars kicsit uncsi, pda túl sokat mutat (megoldható), line of sight továbbra is bugos (alapjátékban se lehetett bújkálni, imádtam, hogy az ellenfél a bozót közepén is kiszúrt, nekem meg esélyem se volt... elvileg megoldható), a respawn brutálisabb, mint .005 alatt (elmész yantarba, kinyirod banditokat kutyákat merceket, 5 percig üzletelsz és újból nyirhatod ki őket) tehát megoldható, a spawn szintén brutális (megoldható), az anomáliakeresés problémás (megoldható), a trade arány felborult (megoldható). valamint tetvesen bugos (1.00 is pont 10 perc után lépkedett ki nálam) és rosszul fut. ezek is megoldhatók. a katasztrofális voice actinggal is lehet mit kezdeni, bár még ha az SoCnál is rosszabb, akkor itt tényleg hatalmas baj van.

    Come over here, lets have a good chat!
    Come in, don't stand there!
    I have something intresting for you, stalker!

    vááááááááááá :Y

    bónusz: puzdersájsze, i gyíkamunnye!

    az atmoszféra meg talán menthető. remélhetőleg a moddolás meg lesz oldva...

    a dolog kicsit olyan, mint az OL2.0. csak még ott is észbekaptak a srácok, hogy sikerült a cuccot játszhatatlanul nehézre konfigolni (konkrétan két exo szakadt le rólam 0 és 20% környékére, mire stancia4ről visszaértem Pripatyba... csak a visszaúton!). Doom2 nightmare fok kb...

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák