Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz vicces #10807 üzenetére

    Na akkor újabb tapasztalatok: Mop-Pro

    Ez a robot bizony felmos srácok!!!
    Elmondom miért gondolom így!
    Sűrűn porszívózunk a két macska miatt, eddig, amíg nem volt a robotunk, vileda sárga csíkokra vágott klasszikus felmosófejjel mostuk fel a padlót. Nálunk a lakás 90%-ka laminált padló, a többi járólap. Jól ki szoktam csavarni a viledát, vékogy víz filmréteg marad utána. Felmosás után viledával, miután végeztem, amikor kiöntöm a vizet szinte tiszta a víz. Tehát a robot mop-ja sem lehet koszos, jól mondom? A kis robot is olyan víz filmréteget hagy maga után, mint a manuális vileda. Előfordult viledázáskor, hogy egy makacs rászáradt szennyeződést mostam fel és izomból rányomva hosszan hozta csak le a koszt a vileda! Most tekintsünk el az igazi régi klasszik felmosástól: fél vödör víz kiönt a padlóra (kőre), súrolószer kiönt, térdre és gyökérkefe sika-mika...
    Na szóval ez a szivattyús robot bizony felmos, azt a hatást éri el, amit én viledával!

    A No-mop funkció nem ér +70 ropit, ott a no-go zóna és megoldva.
    A no-go zónát bármikor hozzáadhatod, megszüntetheted, tehát megszüntetéskor mehet a szőnyegre porszívózni, akkor nem teszem fel a mop-ot! Ennyi! Felügyelet nem kell a felmosáshoz, adagolja magának a szivattyú a vizet! Ezt azoknak írtam, akik kételkednének a mop funkció létjogosultságában! Részemről big like a mop funkciónak! :C

    ---------------------------------------------------------
    (#10759) kmarci25

    Factory reset után nem veszik el a térképed! Mindössze a zónákat kell újra kijelölgetned, ennyi!

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • sirály69

    őstag

    válasz vicces #10807 üzenetére

    Csak szólok, hogy a viomin egy verzióval magasabb firmware van mint a xiaomin...

    [ Szerkesztve ]

    Szerver Hosting Debrecenben

Új hozzászólás Aktív témák