Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz sysrq #820 üzenetére

    Gondoltam, hogy valaki majd erre fog gondolni, hogy emiatt nem tetszik. Igazából, ha első lett volna is ugyanez lenne a véleményem.
    Csupán a cikkben semmi objektivitás nincs, nincs rendesen összehasonlítva eleve, hogy mi a szisztematikus és a nem szisztematikus között a különbség, a YT tele van videókkal. Nincsenek ott a hátrányok. Előnyök.

    Felmos, távolról irányítható, AUTOMATIKUSAN DOKKOL(azért elég visszaolvasni hány fórumtárs írta, hogy inkább visszarakta kézzel - vagy akár a YT videók), A LAKÁS DÍSZE.... hagyjuk már. Ezeket a cikkeket nem lehet komolyan venni. :N

    Én is elismerem, hogy jók az oda-vissza pattogó robotok is. De pl. írja le, hogy akinek nagy terei vannak annak jól jöhet egy olcsóbb pattogós. Akinek meg labirintus a lakása(mint ahogy nekem is), az válasszon szisztematikusat és indítsa el napjában 2x-3x, minthogy 3 órán keresztül pattogjon egy összevissza logika szerint működő.

    A teljes objektivitás hiányzik a cikkből. Nem mindegyik ismerősnek ajánlottam Én sem a Xiaomit, miután megbeszéltük, hogy milyen lakása van. Mindenki tud mérlegelni.

    Akkor mondom úgy, hogy valaki összehasonlított volna mondjuk egy Galaxy S8-at egy Doogee X5-tel... Teljesen más a célcsoport, teljesen más elv szerint próbálja magát megszerettetni mindkét telefon.

    A cikk csak egy jó reklám az oldalnak, mert azt a réteget célozza meg, akik 20-40 ezer Ft-nál többet erre nem akarnak áldozni. De egyáltalán nem szakmai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák