Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz #08052480 #80 üzenetére

    Én a tavalyi GamesCom-os nyilatkozat után többet vártam (a Microsoft segítségével sikerült megalkotnunk a legambíciózusabb és legjobb Tomb Raider játékot, gyakorlatilag minden idők legjobb TR játékát). Reméltem, hogy Lara picit több lesz, mint egy tomboló gyilkológép, de nem. Azt hittem tanul új dolgokat, képességeket, amiket itt hasznosítani is fog, de nem. Most nem olajos hordókkal fogunk likvidálni egy tábort, hanem olajos kannákkal. Innováció 2015! Csak annyi az újítás, hogy néha van 2 csákányunk, mérgező nyilakat is tudunk lőni, van kraftolás, meg magasból leugrással kivégzés, Lara rucija jobban átázik, emiatt a feszülős nacijában szexibben néz ki. De hogy erre 2 évet kellett várni (PC-s és PS4-es tábornak 3 évet), az picit nonszensz.

    Pedig nagyon boldog lettem volna, ha többféle lehetőséget adnak a játékosnak az A-ból B-be való eljutáshoz és az ellenfelek elintézéséhez (ami nem feltétlenül gyilkolást jelent), de úgy látszik erre még várni kell. Majd talán a következő részben... :(

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #80 üzenetére

    "Te aztan sosem hagyod ki az alkalmat, hogy megvillantsd a korlatoltsagod". :U

    Te meg soha nem vagy rest kötekedni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák